Na czym polega uwodzenie kobiet?

Mężczyźni przed rozpoczęciem swojej przygody z uwodzeniem kobiet muszą pamiętać, że nie ma jednej konkretnej techniki. Metoda, która będzie skuteczna w przypadku jednej kobiety, może zupełnie zawieść w przypadku innej. Cały proces uwodzenia kobiet składa się z wielu czynników, niestety panowie nie mają wpływu na wszystkie. Nie można zatem przejmować się w przypadku ewentualnych niepowodzeń. 

Jak uwieść kobietę wzrokiem?

Nie wszyscy panowie są świadomi, że wzrok jest jednym z narzędzi, które zdecydowanie najszybciej wpływa na napięcie seksualne. Do zaiskrzenia między kobietą, a mężczyzną może dojść jeszcze przed ewentualnym podejściem czy rozmową. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, że umiejętne uwodzenie wymaga odpowiedniej wprawy, warto zatem codziennie ćwiczyć ten element, który polega na stopniowym prowokowaniu napotkanych kobiet.

Pierwszym krokiem jest patrzenie w oczy kobietom mijanym na ulicy, należy pamiętać aby nie spoglądać na ziemię czy niebo. W przypadku, gdy pierwszy etap zostanie już opanowany można spokojnie przejść do kolejnego. W tej części nie można spuszczać kontaktu wzrokowego. następnym etapem jest uśmiechnięcie się do dziewczyny, a także zwrócenie na siebie jej uwagi przez puszczenie oczka czy przegryzienie wargi. Ostatnim i zdecydowanie najtrudniejszym krokiem jest podejście do przedstawicielki płci pięknej.

Uwodzenie kobiety już na pierwszej randce?

Na pierwszej randce przede wszystkim nie można udawać osoby, którą się nie jest. To zdecydowanie najczęściej popełniany błąd przez mężczyzn. Panowie nie zdają sobie sprawy, że przez próbę pokazania się z jak najlepszej strony, zachowanie może wyjść na sztuczne, a wypowiedzi na bardzo niespójne. Mężczyźni wychodzą przeważnie z założenia, że jeżeli będą „kimś” to uwiedzenie dziewczyny przyjdzie im znacznie szybciej.

Sprawdź stronę uwodzenie.org – praktyczne tajniki podrywu

http://www.uwodzenie.org/

Kobiety mają jednak wrodzoną intuicję i od razu wyczują, że z mężczyzną jest coś nie tak, przeważnie będą skłonne do zakończenia znajomości już na jednym spotkaniu. Co zatem należy zrobić, aby wywrzeć na kobiecie odpowiednie wrażenie? Przede wszystkim trzeba być autentycznym, prawdziwym i wypowiadać się spójnie. Nie można pod żadnym pozorem wstydzić się swojej osobowości, a także ukrywać prawdziwego charakteru. Wszystkie kłamstwa prędzej czy później i tak wyjdą na światło dzienne.

Uwodzenie kobiet przez internet

W obecnych czasach w internecie jest mnóstwo miejsc, w których można poznać kobietę, od serwisów randkowych po portale społecznościowe. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że uwodzenie kobiet w internecie ma tyle samo zalet i wad. Bardzo dobrym sposobem na rozpoczęcie rozmowy z kobietą jest prowokacja. Zdecydowana większość mężczyzn próbuje „zdobyć” płeć piękną poprzez zadawanie banalnych pytań typu: „co słychać?”.

Warto zatem zwrócić uwagę kobiety wykazując się niekonwencjonalnym pytaniem, którego jeszcze nikt wcześniej jej nie zadał. Sytuacja może zaintrygować dziewczynę do tego stopnia, że zdecyduje się na odpisanie. Można napisać kobiecie wiadomość, która ją poruszy, albo nawet zdziwi. Rozpoczęcie rozmowy z przedstawicielką płci pięknej zdaniem „Witaj, twój profil mnie zainteresował, ale brakuje mi w nim bardzo istotnej kwestii” na pewno doprowadzi ją do refleksji.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *